در این بخش برخی از برنامه ها و سایت هایی خرید شماره مجازی را از این لینک ذکر کرده ایم که می توانند به شما در ساخت شماره مجازی کمک کنند و ما مختصراً ویژگی های هرکدام را برای انتخاب یکی از آنها بر اساس نیاز خود توضیح داده ایم.

اکانت مجازی رایگان

معرفی 3 برنامه ساخت شماره مجازی رایگان
ابتدا 3 برنامه کاربردی را معرفی خواهیم کرد که به شما خرید شماره مجازی در ساختن یک شماره مجازی کمک خواهد کرد.

 

TalkU Free Calls + پیام کوتاه رایگان + برنامه تماس بین المللی
شماره مجازی آنلاین برای تلگرام

همچنین بخوانید: خرید شماره مجازی
تبلیغات Google Chrome را حذف کنید. چگونه تبلیغات Google را حذف کنیم؟
با استفاده از این برنامه ، شما می توانید با استفاده از شبکه های WiFi یا 3G / 4G بطور رایگان ارتباط برقرار کنید ، ارسال و دریافت کنید. خرید شماره مجازی بدون نیاز به سیم کارت ، یک شماره رایگان دریافت کنید و تماس های با کیفیت را تجربه کنید.

اکانت مجازی تلگرام

در هر 200 کشور می توانید به صورت رایگان خرید شماره مجازی با هر شماره تماس بگیرید. نیازی به پرداخت هزینه رومینگ نیست. حتی اگر با خانواده یا دوستان خود تماس بگیرید ، می توانید شماره خود را با آنها به اشتراک بگذارید. TakU به شما امکان می دهد از پست صوتی ، مسدود کردن شماره های آزار دهنده ، ضبط مکالمات خرید شماره مجازی و تماس های گروهی با حداکثر ظرفیت 8 نفر استفاده کنید. این برنامه برای ایجاد شماره مجازی در ایران گزینه مناسبی است.

برنامه TalkU Free Calls را برای Android و iPhone خرید شماره مجازی بارگیری کنید

شماره مجازی آنلاین برای تلگرام

سازنده شماره مجازی Dingtone
با Dingtone می توانید تماس های با کیفیت خرید شماره مجازی برقرار کرده و پیام های ارسال و دریافت را در هر نقطه از جهان با شماره تلفن رایگان و بدون نیاز به خرید سیم کارت جدید ، بدون نیاز به هزینه یا با شماره تلفن همراه یا تلفن ثابت خرید شماره مجازی ، حتی با آنتن ضعیف انجام دهید. .

آموزش ساخت شماره مجازی با textnow

همچنین بخوانید:
5 دلیل اینکه چرا نباید به یک فیلتر شکن رایگان یا VPN اعتماد کنیم
با استفاده از شبکه های Wi-Fi و 3G / 4G می توانید خرید شماره مجازی از این برنامه برای کنفرانس های تلفنی و گروهی با حداکثر ظرفیت 8 نفر استفاده کرده و پیام های گروهی را برای بیش از 100 نفر ارسال کنید. شما برای استفاده از این برنامه به هیچگونه قرارداد یا تعهدی احتیاج ندارید و لزوماً نیازی به نصب برنامه توسط خرید شماره مجازی شخص دیگر ندارید. Dingtone از شناسه تماس گیرنده استفاده می کند. بنابراین دوستان شما می توانند شماره شما را نیز شناسایی کنند. این برنامه خرید شماره مجازی به شما امکان می دهد از نامه صوتی ، مسدود کردن شماره های آزار دهنده و ضبط مکالمات استفاده کنید.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *