[ad_1]

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد برای تامین بخشی از اعتبار پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان اعلام آمادگی کرد.

“سرهنگ امیرعباس آسمند” با اشاره به وجود ۲۱ یادمان شهدای گمنام در سطح استان، افزود: تعدادی از این یادمان‌ها نیازمند تکمیل هستند و تعدادی هم نیاز به بهسازی دارند که امیدواریم اعتبارات لازم به این موضوع اختصاص داده شود.
وی به اهمیت اجرای پروژه مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اشاره و تصریح کرد: در سایر استان‌ها از محل اعتبارات شهرداری‌ها و استانی کمک زیادی به اجرای این پروژه شده که انتظار داریم مسئولان استان ما هم توجه بیشتری به اختصاص اعتبار در این زمینه داشته باشند.
مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه پروژه مرکز فرهنگی در زمینی به مساحت ۱۳ هزار مترمربع اجرا می‌شود، اظهار کرد: سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی سال گذشته برای تامین بخشی از اعتبار این پروژه قول‌هایی داد که امیدواریم اجرایی شود.
آسمند دانشنامه استانی را از دیگر پروژه‌های مهم حوزه دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد عنوان و تاکید کرد: این دانشنامه می‌تواند مرجع کاملی برای دانشجویان، محققان و پژوهشگران باشد و دانشگاه یاسوج مجری آن است.
وی ادامه داد: سال گذشته اعتباری برای تدوین دانشنامه استانی قرار داده شد که امیدواریم امسال هم سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از تامین اعتبار این پروژه مهم استانی حمایت کند.
«علی سلحشوری» رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد هم در این دیدار برای کمک به تامین اعتبار پروژه مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس استان اعلام آمادگی و بیان کرد: در این راستا باید تفاهم‌نامه سه‌جانبه‌ای بین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سازمان برنامه و بودجه و استانداری منعقد شود.
وی تصریح کرد: در صورت انعقاد این تفاهم‌نامه آمادگی داریم در اسرع وقت به اجرای پروژه مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان کمک کنیم و باید طوری برنامه‌ریزی شود که تا پایان امسال شاهد خروجی مطلوبی در زمینه اجرای این پروژه باشیم.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: پروژه دانشنامه استانی دفاع مقدس هم با توجه به میزان پیشرفت فیزیکی آن، تامین اعتبار شده و همچنان مورد حمایت سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان است.
به گزارش ایسنا، مدیرکل و کارکنان اداره‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس کهگیلویه و بویراحمد امروز با رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان دیدار و پیرامون موضوعات مختلف از جمله اعتبارات مرکز فرهنگی و موزه دفاع مقدس، اعتبار دانشنامه استانی و یادمان‌های دفاع مقدس گفت‌ و گو کردند.
انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.