[ad_1]

چگونه آماده هستید ؟ شما خواهد بود مانند هزاران نفر دیگر و صبر کنید تا آخرین لحظه به انبار کردن مواد غذایی و آب ؟ آیا شما حتی یک چراغ قوه کار خود را در خانه و یا خودکار ؟ به عنوان ما به وضوح دیده می شود انتظار تا زمانی که خیلی دیر است کار نمی کند. فروشگاه های مواد غذایی اجرا کردن ایستگاه های گاز خشک اجرا و ما قطعا نمی تواند بستگی دارد به دولت کمک کند.

شما نیاز به شروع به برنامه ریزی امروز آماده برای غیر منتظره به طوری که شما و خانواده تان می توانید زنده ماندن. منابع رسمی همیشه توصیه می کنیم با داشتن 72 ساعت یا 3 روز کیت. در حالی که آن را قطعا کمک می کند آن است که هیچ جا در نزدیکی کافی برای تمدید وضعیت بقا. به عنوان ما را دیده اند یک فاجعه طبیعی می تواند برای بیش از 3 روز است. امکان ازسرگيری ممکن است نگه دارید housebound برای هفته ها یا ماه ها در یک زمان. بنابراین به اندازه کافی چقدر است و به چه نیاز دارید ؟

شما باید برنامه ریزی در ملاقات با خانواده خود نیاز روزانه به مدت حداقل یک ماه و ترجیحا تا 3 ماه یا بیشتر طول بکشد. این می تواند شامل:

مواد غذایی-انبار کردن اصول. آرد و شکر و غیر فاسد شدنی و مواد غذایی مانند ماکارونی محصولات برنج (یک 25lb کیسه برنج است در اطراف $6.00 در باشگاه سام) خشک شده شیر است. مغازه مواد غذایی کنسرو معمولا برای یک یا دو سال. شروع به اضافه کردن به شربت خانه خود را در حال حاضر با خرید چند آیتم های اضافی در هر زمان شما رفتن به فروشگاه مواد غذایی. امکان استفاده از خرید و فروش کوپن و فروشگاه مارک. خرید مواد غذایی شما می توانید به راحتی نمی نیاز به یک مقدار زیادی از آب و یا نیازی به پخته شود در همه. شما همچنین می توانید اضافه کردن به خود را عرضه طولانی مدت مواد غذایی خشک است که شما می توانید مکمل خود را به دیگر فروشگاه های مواد غذایی. آنها دیوارهایی مهر و موم شده و باید یک عمر از 20-30 سال است. MRE آماده به خوردن وعده های غذایی همچنین می توانید خود را گسترش فروشگاه های مواد غذایی. خرید مواد غذایی و لوازم به صورت عمده در Sams club یا کاستکو. چرخش سهام خود را بنابراین شما همیشه باید از تازه ترین مواد غذایی در دسترس است. همچنین شامل چیزهایی مانند انرژی بالا میله های زندان. فراموش نکنید مواد غذایی حیوان خانگی.

آب–شما می توانید ذخیره آب در ظروف 5-گالن مایلار کیسه های آب, اردو کوزه و ظروف دیگر. شما نیز باید خود را خوب تصفیه آب.

ابزار-شما مجهز به رسیدگی به تعمیرات جزئی در اطراف خانه خود را ؟ تعمیر خودرو خود را? تعمیر و یا ساخت های مورد نیاز بقا منابع? ابزار برای خاموش کردن گاز بیل به حفاری کردن اره به قطع کردن درختان ازسوی دیگر ضروری نجات ابزار ممکن است مورد نیاز است.

انرژی–ممکن است وقفه و یا قطع برق و آب و برق دیگر. آیا شما یک راه جایگزین از حرارت خانه خود را? یک راه برای تامین برق به چراغ ها و دیگر دستگاه های الکتریکی? ذخیره در باتری ؟ یک ژنراتور قابل حمل را می توان برای پشتیبان گیری اضطراری. شما نیاز به گاز برای اجرای ژنراتور. پانل های خورشیدی دستی برای شارژ باتری. فوق العاده پروپان استفاده می شود برای یک اجاق گاز, چراغ یا گرما. چندین چراغ قوه در دست است. جدیدتر چراغ قوه ویژگی های L. E. D. لامپ است که سوزاندن روشن تر و برای همیشه لطفا برای آخرین. همچنین نگاه کنید دست لنگ چراغ قوه که اصلا نیاز به باتری است. شامل روشنایی از قبیل نفت و یا پروپان فانوس.

پزشکی– خوب کیت کمک های اولیه است که باید داشته باشند. بیش از ضد مواد مخدر مانند ایبوپروفن و آسپرین, آنتی اسیدها ، همچنین شخصی داروها و دیگر کمک های اولیه لوازم. فراموش نکنید یدکی, عینک,/, تماس با ما و تماس با محلول لنز. قلم مو کمک های اولیه و مهارت.

لوازم خانگی-همه چیز از شامپو و خمیر دندان به کاغذ توالت صابون مواد شوینده و سفید کننده ضد عفونی کننده و هر چیز دیگری استفاده می کنید به صورت روزانه. فراموش نکنید که کلیپرز مو اگر شما نمی توانید به سلمانی. باید به منابع در دست به مقابله با فاضلاب و زباله است.

ارتباط–جدیدتر دستگاه مخابره فیلم ناطق که 10-12 مایل محدوده کمک خواهد کرد که شما اقامت در تماس با خانواده خود را در این رویداد تلفن همراه خود را کار متوقف می شود. به هر عضو از خانواده خود را یک و لحن همه آنها را به همان کانال است. خرید اضطراری باتری برای تلفن همراه خود را. آنها خوب برای حدود 60 دقیقه از زمان مکالمه. قابل حمل, رادیو موج کوتاه کمک خواهد کرد که شما در حفظ و در تماس با جهان است. کوچک قابل حمل تلویزیون نیز کمک خواهد کرد که نگه داشتن شما را مطلع اگر قدرت است. دست لنگ رادیو نیز باید داشته باشد.

تجهیزات کمپینگ–کوره چادر و کیسه خواب همه می تواند در مفید آمده است به خصوص اگر شما نیاز به نقل مکان. انتخاب کنید تا لوازم کمپینگ در فروش و تجهیزات مورد استفاده در فروش گاراژ.

دوچرخه–اگر شما نیاز به اطراف و وجود گاز یک دوچرخه است بهترین مورد را داشته است.

جابجایی–اگر شما انتخاب می کنید به ماندن در خانه خود را و سپس شما نیاز به یک برنامه ریزی چگونه شما نقل مکان به شهر دیگر و یا از راه دور کابین و غیره. شما ممکن است بخواهید به سهام تعطیلات خود را در خانه با لوازم و آماده به “اشکال کردن” قبل از سفر محدود شده است.

کشف کردن که چقدر شما نیاز به دور. فکر می کنم در مورد ذخیره سازی گاز اضافی برای ارائه یک مخزن پر و به اندازه کافی برای سفر خود را. 3 یا 4-5 گالن قوطی های گاز می تواند به اندازه کافی به شما چند صد مایل دورتر. به دلیل خطر آتش سوزی بسیار مهم است که شما آنها را با خیال راحت و چرخش آنها را به صورت منظم. معنی اگر شما 3 پر قوطی هفته یک کمپرسی که در مخزن گاز خود را و دوباره پر کردن است که می تواند. هفته 2 کمپرسی دوم می تواند در مخزن گاز خود را و دوباره پر کردن است که می تواند. هفته 3 تخلیه می 3 به مخزن گاز خود را و دوباره پر کردن است که می تواند. هفته 4 می توانید بیش از شروع با یک. با استفاده از این سیستم شما همیشه باید 15 گالن تازه گاز در دست علاوه بر گاز است که در حال حاضر در مخزن گاز خود را.

طرح استراتژی خروج خود را از شهر خود یا شهر. نگه داشتن یک نقشه در ماشین خود را با جاده های خارج برجسته شده است. پیدا کردن تمام مسیرهای جایگزین در خارج از شهرستان و یا شهر. دور ماندن از بزرگراه اصلی اگر در همه ممکن است. باید نسخه نقشه در وسایل نقلیه دیگر اگر دیگر اعضای خانواده نیاز به ملاقات شما بعد. عمل خود را در مسیر فرار با رانندگی آن را حداقل یک بار.

فروشگاه خود را “اشکال کردن” لوازم بقا در ظروف است که می توان به سرعت لود شده را به وسیله نقلیه خود را. نگه داشتن یک نسخه کوچکتر در وسیله نقلیه خود را در تمام زمانها.

شروع امروز آماده برای غیر منتظره و اگر آن اتفاق می افتد شما نمی خواهد نیاز به منحرف کردن وقت و انرژی خود را به دور از مراقبت از خانواده خود را در حال انتظار در صف های طولانی برای کالاهای اساسی و خدمات و یا در حال انتظار برای دولت و یا سایر سازمان های امدادی برای آمدن به نجات خود.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.