[ad_1]

ایسنا/مرکزی نمایندگان استان مرکزی در هفته بیست و نهم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور تن به شکست دادند.

در یکی از دیدارهای حساس این هفته، تیم آلومینیوم اراک در استادیوم شهدای اسلامشهر میهمان هوادار تهران بود که این دیدار جنجالی در پایان با برتری دو بر یک تیم هوادار به پایان رسید.

شاگردان رسول خطیبی که پس از دو پیروزی ارزشمند برابر علم و ادب و قشقایی به تهران رفته بودند، بازی را خیلی خوب و هجومی آغاز کرده و در دقیقه هشت توسط حامد پاک دل به گل اول بازی دست یافتند.

در ادامه، بازی متعادل دنبال شد و دو تیم موقعیت های مختلفی روی دروازه یکدیگر ایجاد کردند تا اینکه در دقیقه ۴۰ داور با دادن کارت زرد دوم به سعید خردمند، تیم آلومینیوم اراک را ۱۰ نفره کرد که این موضوع اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی نماینده اراک را به دنبال داشت.‌ در نیمه دوم، تیم هوادار برای فرار از شکست و جبران گل خورده وارد زمین شد و حملات متعددی روی دروازه تیم ۱۰ نفره آلومینیوم انجام داد که سرانجام، این حملات در دقیقه ۶۵ نتیجه داد و در یک موقعیت بحث برانگیز که بازیکنان و کادرفنی آلومینیوم به شدت معتقد به آفساید بودند، توسط حمید کاظمی به گل تساوی دست یافت.

در حالی که بازی چند دقیقه به دلیل اعتراض بازیکنان آلومینیوم متوقف بود، تا دقایق پایانی با تساوی یک بر یک دنبال می شد، تا اینکه در دقیقه ۹۷ و روی غفلت مدافعان آلومینیوم تیم هوادار توسط سپهر روزی طلب به گل سه امتیازی و پیروزی بخش بازی دست یافت تا شاگردان رسول خطیبی اولین شکست خود را با این سرمربی در لیگ دسته اول تجربه کنند.

آلومینیوم با این شکست همچنان با ۵۱ امتیاز و پس از مس رفسنجان در مکان دوم جدول باقی ماند.

 در دیگر دیدار حساس این هفته تیم خوشه طلایی ساوه پذیرای بادران تهران بود.

 شاگردان محسن عاشوری در حالی که در نیمه اول با دو گل مصطفی نوروزی و محمد سرافراز از میهمان خود پیش بودند، در نیمه دوم سه گل از تیم بادران دریافت کردند تا موقعیت بسیار خوبی را برای رسیدن به مکان دوم جدول از دست بدهند.

در دیگر دیدار این هفته تیم مس کرمان برابر نود ارومیه با نتیجه بدون گل متوقف شد تا با یک امتیاز این بازی و به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به آلومینیوم، در رده سوم جدول قرار گیرد.

 خوشه طلایی هم علیرغم این شکست با ۴۹ امتیاز در مکان چهارم جدول باقی ماند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *