[ad_1]

در همه جا شما نگاه شما دیدن محصولات تبلیغ شده است که ادعا می کنند برای افزایش حجم آلت تناسلی مرد. شما نگاه کنید به قرص ها و مکمل های کشش دستگاه و حتی جراحی است. وجود دارد بسیاری از راه های مختلف در چگونه برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود را. اما اگر شما به دنبال یک راه حل است که امن و با احتیاط طبیعی و ارزان قیمت بهترین گزینه است هنوز تمرینات آلت تناسلی مرد.

محبوب آلت تناسلی مرد ورزش است که طراحی شده است برای افزایش هر دو دور و طول آلت تناسلی مرد است که به نام Jeluing. Jelqing تحریک و رباط ها و بافت های داخل آلت تناسلی مرد با این هدف که در نهایت افزایش حجم خون است که آلت تناسلی خود را می توانید ذخیره کنید. فضای بیشتری در آلت تناسلی خود به معنی آن می تواند خون بیشتری را نگه دارید زمانی که شما تحریک می شوند. این توسعه منجر به آلت تناسلی مرد بزرگتر و کاملتر و قوی تر نصب شود. اگر این برای تلفن های موبایل خوب به شما و سپس شما را از بهره مند یادگیری بیشتر در مورد این ورزش

Jelqing آسان است به انجام. شما نیاز به کنار فقط 5 تا 10 دقیقه در روز است. برای دیدن نتایج شما نیاز به مذهبی در مورد انجام آن به طور منظم. در اینجا مراحل:

  1. را انتخاب کنید یک لباس راحت و فضای خصوصی. شما باید دست نخورده در حالی که شما انجام این ورزش است. این تمرین بهتر است انجام شود ،
  2. درخواست های مبتنی بر آب روان بر روی آلت تناسلی خود را. این کمک خواهد کرد که دست های خود را اسلاید به راحتی در آلت تناسلی خود را و جلوگیری از آسیب به رگ های خونی آلت تناسلی خود را در حالی که انجام این ورزش است.
  3. ماساژ آلت تناسلی خود را به آن را دریافت به نیمه راست و موقعیت. شما می دانید که شما آن را درست در زمانی که آلت تناسلی خود را راست است اما هنوز هم می تواند به راحتی خم شده است. انجام این ورزش به طور کامل آلت.
  4. ایجاد یک حلقه خود را با انگشت شست و سبابه خود را (مانند ساخت یک علامت OK) و استفاده از این به آرامی اما محکم در دست گرفتن پایه آلت تناسلی خود را. مهم نیست که دست شما را انتخاب کنید برای شروع با, از آنجا که شما خواهد شد در نهایت با استفاده از هر دو دست برای این ورزش است. از پایه آلت تناسلی مرد, سر خوردن آن را بیش از دیک خود را تا سر آلت تناسلی مرد. اما اجازه ندهید که آن را بیش از ،
  5. هنگامی که یک دست می رسد سر بگذارید دیگر دست گرفتن پایه آلت تناسلی مرد. انتشار اولین دست و سر خوردن دست دوم تا شفت آلت تناسلی. زمانی که دست دوم می رسد در بالای آلت تناسلی مرد, گیره برای اولین بار دست به پایه آلت تناسلی خود را و تکرار این روند.
  6. برای بهترین نتایج مطمئن شوید که هنگامی که شما از سر خوردن دست های خود را از طریق شفت آلت تناسلی شما در واقع ماساژ و فشار خون به سمت سر آلت تناسلی مرد. مبتدیان باید 20 تا 30 تکرار و به تدریج با افزایش تعداد تکرار در طول زمان است.

تمرینات آلت تناسلی مرد مانند jelqing در واقع انجام بیش از فقط افزایش اندازه آلت تناسلی خود را. آنها همچنین کمک به بهبود استقامت جنسی و گردش خون در آلت تناسلی مرد. و همه می دانند بهتر جریان خون پایین وجود دارد منجر به محکم تر و سخت تر نعوظ.

گذشته از jelqing وجود دارد مقدار زیادی از دیگر تمرینات پیشرفته است که می تواند کمک به شما چگونه برای بزرگ شدن آلت تناسلی خود را و بهبود کلی سلامت جنسی. اگر شما جدی در مورد افزایش اندازه آلت تناسلی خود را – هر دو طول و دور – شما خواهد بود علاقه مند در تمرینات پیشرفته مانند یکی از بیش از در وب سایت زیر. این برنامه های منحصر به فرد و به شما آموزش پیشرفته و تکنیک های ثابت شده است که کمک خواهد کرد که شما دیدن نتایج سریع تر.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ورزش و حتی یک برنامه رایگان است که شما می توانید شروع به سمت راست دور فقط بازدید وب سایت های زیر. وجود دارد بیش از 8 ورزش که اخرین کیفیت! چه از شما انتظار دارند ؟

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *