[ad_1]

از آلت تناسلی مرد حلقه به بالا sex اسباب بازی بیشتر و بیشتر به طور معمول در بر داشت در اتاق خواب از رضایت بزرگسالان. و در حالی که sex اسباب بازی ها بیشتر تاریخی در ارتباط با زنان این واقعیت است که بیشتر و بیشتر مردان در حال رشد هستند راحت با ترکیب اسباب بازی خود را sex زندگی – اغلب با نتایج بزرگ. در کل sex اسباب بازی نمی آیند با آلت تناسلی نگرانی های بهداشتی دارد اما در برخی از موارد که در آن یک آلت تناسلی موضوع سلامت سهوا ممکن است بوجود می آیند. برای مثال گاهی اوقات با استفاده از sex اسباب بازی ممکن است در نتیجه یک آلت تناسلی راش نمایش به طور غیر منتظره.

اسباب بازی های جنسی

مردم شده اند با استفاده از sex اسباب بازی برای نسل های. یونان باستان و مصر برای مثال شامل ارجاع به اشیاء است که می تواند به رسمیت شناخته شده امروز به عنوان اسباب بازی. مردم استفاده کرده اند وابسته به قضیب به شکل مواد غذایی مانند کدو به عنوان “طبیعی” خودارضایی و حک کردن خربزه استفاده شده است توسط مشاغل مردان مهبل (واژن) به عنوان جایگزین برای میلیون.

اما امروز sex اسباب بازی به طور کلی برای اشاره به اشیاء ساخته شده به طور خاص برای استفاده در شرایط اعم از انفرادی و یا شریک زندگی-بر اساس به طور کلی به منظور افزایش لذت. (برای برخی از, آن, لذت, افزایش یافته است از طریق اضرار درجاتی از درد اما هدف نهایی این است که لذت بخش اما یک فرد ممکن است تعریف آن است.)

آلت تناسلی مرد راش

به طور کلی آلت تناسلی مرد راش (مانند بسیاری از خارش پوست) دلیل رخ می دهد که آلت تناسلی مرد پوست در تماس با نوعی از آلرژی عامل. این را هر فردی می تواند چنین است که او یا او می تواند حساسیت به فقط در مورد هر چیزی. اما اشیاء ما خواهد شد بحث در مورد کسانی است که تا حدودی احتمال بیشتری نسبت به دیگران را در مورد آلت تناسلی مرد راش واکنش. این مهم است که توجه داشته باشید که فقط به خاطر اینکه برخی از مردم ممکن است نسبت به چیزی معنا نیست که هر کس است.

که در اینجا برخی از sex اسباب بازی است که در برخی موارد می تواند تولید یک آلت تناسلی خارش در برخی از مردان:

– فلز الت مرد حلقه یا توپ برانکار. الت مرد حلقه در نظر گرفته شده برای محکم محاصره آلت تناسلی مرد (یا آلت تناسلی مرد و توپ) در چنین راهی است که خون را تشویق به پر کردن آلت تناسلی و در نتیجه افزایش یک مرد را نعوظ. توپ برانکارد در حال فرسوده محکم در اطراف بالای توپ به طوری که توپ کشش پیدا می کند و گاهی اوقات وزن استفاده می شود برای افزایش کشش. حلقه و برانکارد را می توان از مواد مختلفی از جمله فلزی و در برخی از موارد است که می تواند مشکل ساز باشد. یک عدد تعجب آور از مردم حساسیت به نیکل و آن می تواند باعث خارش در مناطق که در آن می آید. بسیاری از محصولات فلزی شامل نیکل در آنها مخلوط – پس از آلت تناسلی مرد بثورات جلدی رخ می دهد پس از پوشیدن یک حلقه فلزی یا برانکار ممکن است با توجه به حضور نیکل است.

– غلاف جایگزین. مهبل (واژن) جایگزین می آیند در همه اشکال مختلف اما آنها به طور کلی یک گود کردن لوله از نوعی است که اندود شده با مواد نرم. آلت تناسلی مرد راست میله در داخل و خارج از لوله های معمولا منجر به انزال. اگر اسباب بازی به طور کامل تمیز و پس از هر بار استفاده کمی وجود دارد خطر ابتلا به راش – اما اگر نه, آلت تناسلی مرد, بثورات جلدی است به احتمال زیاد. این خطر را افزایش می دهد اگر یک مرد نیست آن را کاملا پاک پس از دیگری مرد از آن استفاده می شود. (به اشتراک گذاری sex اسباب بازی خطرناک است و بیشتر باید استریل شود قبل از به اشتراک گذاشته.)

– کاندوم. نه sex اسباب بازی اما برخی از مردان دارای آلرژی به لاتکس – به این معنی که آنها باید با استفاده از غیر لاتکس کاندوم به منظور ایمن از هر دو STIs و از پتانسیل آلت تناسلی راش!

آلت تناسلی مرد راش از sex اسباب بازی ممکن است پاسخ به استفاده از یک برتر آلت تناسلی سلامت creme (متخصصان بهداشت توصیه می کنند مرد 1 مرد, روغن است که از نظر بالینی ثابت شده خفیف و بی خطر برای پوست). خارش اغلب نیاز اضافی moisturization بنابراین با استفاده از یک کرم با هر دو پایان بالا نرم کننده (مانند shea butter) و طبیعی hydrator (مانند ویتامین E) بهترین است. در ضمن در انتخاب کرم باید شامل آلفا لیپوئیک اسید. یک آنتی اکسیدان قوی آلفا لیپوئیک اسید محافظت پوست از نابسامانی های ناشی از بیش از حد رادیکال های آزاد است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *