[ad_1]

آلت تناسلی مرد به عنوان بسیاری از مردان آگاه هستند بسیار پیچیده ارگان ساخته شده از انواع بافت تخصصی است که نیاز به مراقبت های مناسب برای عملکرد درست. اما آلت تناسلی مرد نمی آید با یک کتاب و در اکثر موارد مردان چپ به دستگاه های خود را وقتی که می آید به کشف چگونه به حفظ مناسب آلت تناسلی بهداشت. متاسفانه مگر اینکه آنها را هم به تحقیق از روش های مناسب مردها اغلب نادیده می گیرند برخی از عناصر مهم الت مرد, مراقبت از ترک آنها را باز برای مشکلاتی مثل بوی ناخوشایند خارش پوست و سوزش و عفونت های پوستی جزئی.

حتی این مسائل جزئی می تواند مقدار قابل توجهی از ناراحتی نه به ذکر است در حال خاموش قرار دادن به یک شریک بالقوه است. اما حق گرفتن مراحل را به نگه داشتن آلت تناسلی مرد سالم می تواند تمام تفاوت را. با مواد تشکیل دهنده حق یک جایزه در اختیار داشتن بیشتر احتمال دارد به او لذت برای سال آمده است.

ضروری آلت تناسلی, محصولات بهداشتی

پاک کننده.اولین چیزی که به نظر در مراقبت از آلت تناسلی مرد است soapless پاک کننده. که سبز یا سفید صابون در حمام ممکن است خوب برای بقیه بدن اما اثرات خشک شدن این محصولات می توانید نوار آلت تناسلی پوست رطوبت طبیعی آن ترک پوست قرمز خشن و درد. حمام ژل یا زیبایی نوار و یا حتی یک پاک کننده که برای نوزادان یک گزینه بهتر است. شستشو با یک پاک کننده ملایم در آب گرم برای حذف ساخته شده است تا دوده و مایعات بدن در حالی که در همان زمان ترمیم کننده و آبرسان پوست مرطوب کننده روغن می تواند کمک به جلوگیری از غیرجذاب پوسته پوسته شدن پوست آلت تناسلی – یک بیماری است که باعث افزایش احتمال ابتلا به یک عفونت باکتریایی یا قارچی.

روان کننده.در طول جلسات انفرادی و یا شریک زندگی بازی, آن را همیشه مهم است که به نگه داشتن پوست خوب روغنکاری شده است. یک سطح لغزنده نه تنها احساس لذت بخش تر می کند و برای جلوگیری از اصطکاک مربوط به آسیب های است که می تواند منجر به callused, پوست سخت. این بافت کراتینیزه در نهایت می تواند منجر به از دست دادن آلت تناسلی حساسیت. همه روغن ها برابر خلق شده اند, هر چند که بطری لوسیون دست ممکن است حاوی رایحه و یا دیگر مواد افزودنی شیمیایی است که بیش از حد سخت برای پوست ظریف مردانگی و روغن که گرم شدن خواص عطر یا طعم دهنده نیز ممکن است باعث سوزش شود. آب مبتنی بر unfragranced lube که مردان باید یکی را انتخاب کنید که غیر واکنشی با کاندوم هنگامی که آن را به شریک زندگی sex.

کنترل بو. حتی یک تازه شسته آلت تناسلی بندر می تواند بوهای نامطبوع که ناشی از باکتری است که رشد در هوای گرم و مرطوب محیط. مردانی که ختنه نشده به ویژه مستعد ابتلا به یک ناخوشایند ماهی عطر است که می تواند معطل زیر پوست ختنه گاه. در حالی که پاکسازی مهم است به کنترل بوی آن است که همیشه به اندازه کافی برای از بین بردن این بی تردید funk پس از مراحل اضافی ممکن است لازم باشد برای حفظ بسته بندی تازه و دلپذیر است. یک محصول حاوی ویتامین A می تواند کار شگفتی در این رابطه; این ماده غذایی طبیعی دارای خواص ضد باکتری است که می تواند کمک به از بین بردن منبع بوی.

کرم مرطوب کننده.پس از یک روزانه, دوش, مرطوب کننده آلت تناسلی مرد پوست ضروری است به منظور حفظ آن را صاف و انعطاف پذیر و مقاوم در برابر آسیب و عفونت است. با کیفیت بالا, همه مرطوب کننده طبیعی است که بهترین متخصصین پوست اغلب توصیه به استفاده از کره درخت روغن قلم است که شفا و تغذیه خواص و اقدام به عنوان یک مرطوب کننده غنی از عامل. آلت تناسلی مرد کرم ویتامین (متخصصان بهداشت توصیه می کنند مرد 1 مرد روغن) است که غنی شده با ویتامین ها و مواد مغذی دیگر و همچنین کره درخت روغن قلم است راه حل ایده آل. یک محصول مثل این نسخهها کار میکند برای دوباره پر کردن مواد مغذی که نیاز به نگه داشتن پوست, گردش خون بافت و اعصاب عملکرد در نخست خود را در نتیجه یک آلت تناسلی مرد است که جذاب پاسخگو و سالم و حاوی ویتامین A نیز ممکن است کمک به نگه داشتن بوی ناخوشایند تحت کنترل است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *