[ad_1]

ایسنا/اصفهان مدیر فرهنگسرای رسانه شهرداری اصفهان از آغاز ثبت‌نام دوره‌های آموزشی فرهنگسرای رسانه در ترم تابستان خبر داد.

فاطمه شفیعی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: کلاس‌های آموزشی این دوره با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به منظور پیشگیری از ویروس کرونا برگزار می‌شود.

وی افزود: دوره‌های آموزشی در ترم تابستان شامل خبرنویسی، عکاسی، فن بیان مقدماتی و پیشرفته است که از ابتدای تیرماه برگزار می شود.

مدیر فرهنگسرای رسانه شهرداری اصفهان با بیان اینکه کلاس های آموزشی فرهنگسرای رسانه از اسفندماه در پی شیوع ویروس کرونا، لغو شده بود، خاطرنشان کرد: در این مدت چند دوره آموزشی از جمله روزنامه نگاری پساکرونا، دوره های آموزشی فن بیان و … به صورت مجازی برگزار شد.

وی آخرین مهلت ثبت نام این کلاس ها را ۳۱ خرداد ماه اعلام کرد و گفت: علاقه مندان به شرکت در این دوره های آموزشی تا آخر ماه خرداد ماه می توانند از طریق سایت http://www.esfahanfarhang.ir اقدام کنند.

شفیعی تصریح کرد: علاقه مندان می توانند برای پاسخ به هرگونه سوال و یا پیشنهادی به دفتر فرهنگسرای تخصصی رسانه شهرداری اصفهان واقع در مجتمع مطبوعاتی فرهنگی شهرداری مراجعه و یا با شماره تلفن  ۳۵۵۴۴۰۹۶ الی ۸ تماس حاصل کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *