اما برای حمل و نقل عمومی در کیش می توانید از مینی بوس ، تاکسی های خطی زرد رنگ و تاکسی های دربست سفید رنگ استفاده کنید که هر کدام نرخ مخصوص به خود را دارند و این نرخ در طول شبانه روز متفاوت است و در نیمه شب اندکی افزایش می یابد . همچنین در این پارک حیوانات دیگری مثل فلامینگو و تمساح و پرندگان مختلف نیز به نمایش گذاشته میشود. این پارک با هتل مارینا، هتل سیمرغ و مجموعه دلفیناریوم کیش همجوار می باشد. این خانه دارای بخشهای مختلفی است از جمله آشپزخانه، منزل بانوان، ایوان و همینطور بخش مهمانان از زیباییهای دیگر این منزل است. پارک دلفین جزیره کیش یکی از منحصربهفردترین پارکهای دلفین خاورمیانه است و بازدیدکنندگان میتوانند نمایشهای دیدنی و جذابی را از دلفینها و دیگر پستانداران دریایی در آن مکان مشاهده کنند. کشتی یونانی کیش یکی از جذابترین مقصد بازدیدکنندگان این جزیره است و تصویر زیبای آن در غروب آفتاب، منظرهایست که هیچ گاه فراموش نخواهد شد. پارک دلفینهای یا دلفیناریوم کیش :بعد از کشتی یونانی و شهر حریره میتوان یکی از معروف ترین جاذبههای گردشگری شهر و جزیرهی کیش را پارک دلفیناریوم این جزیره دانست.

اجاره ماشین در کیش
نیز در این دلفیناریوم نگهداری می شوند. من قبلا از این هتل شنیده بودم و میدونستم که به سبک هتلهای دریایی مالدیو ساخته شده و بچه ها خیلی کیف میکنند وقتی از کف اطاق میتونستند دریا رو ببینند . بعد از دل دادن به دنیای زیر آب یا لذت بردن از تفریحهای دریایی در غروب آفتاب نوشیدن چای میتواند تمام این زیباییها و لذت را تکمیل کنید. از میان افراد مورد پرسش در جامعه نمونه درارتباط با میزان رضایت آنها از رفتار فروشندگان و مغازهداران 3/14 درصد آن را در حد خیلی زیاد، 5/31 درصد زیاد، 3/40 درصد تا حدی، 9/5 درصد کم و 5/2 درصد خیلی کم عنوان کردند ضمن اینکه 5/5 درصد نیز اظهار نظری در این مورد نکردند. سفر به کیش در قالب تور نیز صورت میپذیرد. بهترین زمان از نظر آبوهوا برای سفر به جزیره کیش از اوایل آذرماه تا اواخر اردیبهشتماه است؛ زیرا جزیره کیش در این ماهها هوایی بسیار لطیف دارد.

پیمودن این مسیر در حدود ۱۰ دقیقه طول خواهد کشید. فرودگاه بين المللی کيش در مرکز و در بخش مرتفع آن که حدود 40 – 35 متر ارتفاع دارد احداث شده است. به جوونا پیشنهاد میکنم که پدر مادراتونم سواره بنانا کیش بکنید تا برای ۱۵ دقیقم که شده لبخندای از ته دلشونو ببینید. این بازی معماگونه و مهیج گروهی، برای اولین بار در ژاپن ابداع شد و استعداد مدعیان حل معما را به چالش کشید. همچنین اگر اهل تفریحات آرامشبخش و به دور از هیجان هستید، در راهنمای سفر به کیش به شما پیادهروی در این اسکله تفریحی را پیشنهاد میکنیم. همچنین اسکله تفریحی یکی از انتخابهای افراد مشتاق ماهیگیری در میان سواحل کیش است. این کاریز که به طور طبیعی آب باران را در خود ذخیره میکرد یکی از معدود مناطق آب شیرین بین جزایر خلیج فارس محسوب میشد. پس از بالا و پایینهای بسیار سر انجام بین سالهای 1368 تا 1371 این جزیره به عنوان منطقه آزاد تجاری معرفی میشود.

با این حال باید در نظر بگیرید که بسیاری از فستیوالهای خرید و برنامههای تفریحی در تابستان انجام میشود تا به این وسیله مسافران بیشتری این زمان را برای سفر انتخاب کنند. این اطلاعات به شما کمک می کند تا برنامه ریزی سفر به کیش را دقیق انجام دهید. اجاره ماشین عروس، معروف ترین خدمات این صنعت به حساب می آید. البته برای علاقهمندان به غواصی و دریانوردی کیش یک منطقه چهارفصل به حساب میآید و در تمام فصول سال میتوان از دریای زیبای کیش استفاده کرد. برای استراحت در این پارک کوچک میتوانید از آلاچیقهای واقع در آن استفاده کنید. را در این اسکله از دست ادامه مطلب ندهید. ساحل اسکله تفریحی کیش یکی از جاذبههای دلچسب جزیره است. شهر زیرزمینی کاریز: بیش از ۲۵۰۰ سال قدمت، و در حال حاضر یک شهر زیرزمینی در عمق ۱۶ متری سطح زمین، و با مساحتی بیش از ۱۰٬۰۰۰ مایل مربع، به یکی از جاذبههای گردشگری در کیش تبدیل شده است. یکی از بهترین مکانهای دنیا برای غواصی آماتور جزیره کیش است. همینطور این پارک انتخاب محلیها و گردشگران برای ساختن مجسمههای شنی در ساحل است و شاید بهترین جا برای کودکانتان باشد تا با خیال راحت شن بازی کنند، قلعه و مسجمه شنی بسازند و طبیعت ناب جزیره را مهمان دنیای کودکیشان بکنند.

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *