[ad_1]

تاج دندان می تواند هر دو طبیعی و مصنوعی. البته مصنوعی تاج دندان نصب شده پس از دست دادن یکی از طبیعی است. اگر شما دوباره ساختار دندان – یک بیت از کلاس زیست شناسی در اینجا – دندان ساخته شده است از سه بخش اصلی: ریشه گردن و تاج. تاج بخشی است که هر کس می شود برای دیدن. آن یکی که لباس پوشیدن و تغییر رنگ. آن است که آسیب ناشی از اسید و شیرینی. آن است که chews; گزش و اشک از مواد غذایی است. تاج می کند مقدار زیادی از کار است و در معرض زیادی از نیروها و محیط است که می تواند به راحتی به آن آسیب برساند. از این رو بسیار طبیعی برای تاج و تخت را لایه محافظ به نام مینای دندان را فرسوده با زمان.

چه اتفاقی می افتد زمانی که تاج آسیب دیده است?

اغلب مشکلات مربوط به دندان های توسعه به عنوان یک نتیجه از تاج دندان آسیب دیده. تاج است که محافظت و تقویت ساختار دندان. بنابراین بدون تاج و مردم شروع به درد و رنج مسائل مانند حساسیت دندان. در حال حاضر این است که یک مشکل عمده در سراسر جهان است. حساسیت دندان اجازه نمی دهد که شما را به زندگی می کنند یک زندگی راحت را به شما به عنوان می خواهم. هنگامی که شما را به چیزی گرم و یا سرد شما تجربه درد شدید در دندان.

یک آسیب دیده تاج دندان نیز باز می شود دندان های خود را (زنده بخشی از دندان) به عفونت. دهان به مستعمرات بر مستعمرات از گونه های مختلف باکتری است. این اگر فرصت داده می تواند باعث عفونت در دهان. بنابراین یک تاج دندان بسیار مهم در تلاش برای محافظت از دندان از آسیب ناشی از این باکتری های دهان و دندان.

ظاهر دندان نیز نابود زمانی که تاج آسیب دیده است. شما ممکن است احساس درد می آید که به عنوان یک نتیجه از حساسیت دندان به عنوان فوق. شما ممکن است یک موضوع را با عفونت و یا پوسیدگی دندان اما ظاهر دندان ممکن است تحت تاثیر قرار. این جایی است که سفارشی ساخته شده از ظروف تاج آمده است به صرفه جویی در روز.

چرا ظروف مورد استفاده برای دندان crowning

ظروف بسیار قوی مواد برای شروع با. نیروهایی که دندان های خود را به معرض فوق العاده بالا. بنابراین جای تعجب است که مینای دندان را فرسوده با زمان. نوع دیگر وجود دارد از تاج دندان اما ظروف تاج آمده بسیار مورد علاقه برای این هدف خاص – آنها قوی هستند. آنها قادر به آخرین برای مدت زمان طولانی واقعا زمانی که آنها به درستی استفاده.

یکی دیگر از دلایل چرا ظروف تاج هستند توصیه می شود چرا که آنها شبیه دندان طبیعی. هنگامی که شما آنها را اعمال هیچ کس هرگز متوجه است که شما را مصنوعی تاج دندان. مگر اینکه البته شما به آنها بگویید که آنها مصنوعی هستند. آن است که ارزش بسته شدن توسط ذکر است که ظروف تاج برای همیشه آخرین. مانند دیگر دندان ترمیم پرسلن تاج ممکن است نیاز به جایگزینی در برخی از نقطه در زمان.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.