[ad_1]

در حالی که مردان دیگر نگه داشتن لاف زدن در مورد چگونه به خوبی آنها در رختخواب انجام, دیگران در حال پیدا کردن راه های در مورد چگونه به آلت تناسلی بزرگ به خود را در زنان احساس رضایت در طول مقاربت جنسی. برای دستیابی به یک اندازه آلت تناسلی مرد است که شما همیشه برای مدت زمان طولانی وجود دارد بدون نیاز به انجام هر گونه عمل جراحی. همه شما باید انجام دهید این است برای انجام برخی از ورزش آسان برای دریافت آلت تناسلی مرد بزرگتر. این تمرینات بسیار موثر اجازه می دهد هر مرد به عملکرد بهتر آنها را به عنوان عشق با شرکای خود است.

تمام ورزش برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد می تواند انجام شود در راحتی از خانه به ویژه اتاق خواب. این ورزش با هدف افزایش گردش خون در آلت تناسلی منطقه به طوری که مردان خود را افزایش می دهد آلت تناسلی اندازه. اندازه مهم نیست. این است که همیشه درست به آلت تناسلی مرد, چرا که زنان این روزها طلب برای بهتر اصطکاک است که می تواند باعث تحریک واژن خود و رسیدن به اوج یا اوج لذت جنسی.

یکی از تمرینات رایج برای بزرگ شدن آلت تناسلی است Kegel exercise. هدف اصلی از این تمرین این است که برای طولانی تر کردن زمان نعوظ به تاخیر انداختن انزال. اما این نیز ورزش بسیار قدرتمند است که می تواند اجازه دهید مردان, افزایش اندازه آلت تناسلی خود را. دستورالعمل در مورد چگونه به انجام این کار می تواند به عنوان خوانده شده آنلاین.

یکی دیگر از ورزش موثر است کشش. این امتداد بافت ها و سلول ها در منطقه آلت تناسلی مرد به طوری که سلول های بزرگ برای افزایش آلت طول و ضخامت. به طوری که شما می توانید حداکثر رساندن آن بزرگ شدن اثرات شما می توانید انجام دهید این تمرین چند دقیقه هر روز.

بستن همچنین یک راه خوب برای آلت تناسلی مرد بزرگتر در اندازه. با استفاده از این روش شما باید ضمیمه یک گیره به پایه آلت تناسلی خود را. توجه داشته باشید که این گیره نباید ساخته شده از مواد فلزی. در عوض شما می توانید با استفاده از مواد نرم به طوری که آلت تناسلی خود را نمی خواهد صدمه دیده است در این فرآیند است.

هنگامی که گیره در حال حاضر متصل شده و شما نیاز به آلت تناسلی مرد سخت و راست. سپس شما نیاز به شروع به زدن آلت تناسلی مرد برای چند دقیقه. این یک راه خوب در چگونه می توان آلت تناسلی مرد, افزایش طول و عرض آن.

این آسان تمرینات به آلت تناسلی مرد بزرگتر واقعا می تواند شما را به دیدن عجایب در چگونه شما می توانید بهبود عملکرد جنسی خود را. از آنجا که شما می توانید افزایش اندازه آلت تناسلی خود را, آن را آسان خواهد بود برای شما به دست آوردن مجدد اعتماد به نفس و هر فعالیت جنسی سرگرم کننده و لذت بخش نه تنها برای خود بلکه برای شریک زندگی خود را به عنوان به خوبی. چگونه شما می خواهم برای دیدن شریک زندگی خود را رول چشم خود را در فوق العاده لذت و زاری در ارگاسم خود را به عنوان محوری خود را بزرگ آلت تناسلی مرد به واژن او?

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *