[ad_1]

ایسنا/قم اداره سنجش و پذیرش جامعه الزهرا(س) در اطلاعیه‌ای آورده است که آزمون ورودی این نهاد حوزوی در همه مقاطع تحصیلی، ۳۰ خرداد ۹۹ به‌صورت برخط (آنلاین) برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی جامعه الزهرا(س)، در این اطلاعیه آمده است: با توجه به برگزاری آزمون به‌صورت مجازی، مکان آزمون تاثیری در برگزاری آن ندارد و داوطلبان می‌توانند تا ۱۰ خرداد برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کنند.

اطلاعیه ادامه یافته است: همچنین داوطلبان باید مقدمات شرکت در آزمون آنلاین ازجمله اینترنت پرسرعت، گوشی هوشمند یا سیستم رایانه مناسب را قبل از آزمون فراهم کنند تا در زمان آزمون با مشکلی مواجه نشوند.

اطلاعیه می‌افزاید: سامانه ثبت‌نام به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir/ تا روز ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ فعال خواهد بود و داوطلبانی که قبلاً موفق به ثبت‌نام نشده‌اند می‌توانند تا این تاریخ ثبت‌نام کنند.

اطلاعیه ادامه یافته است: امکان ویرایش اطلاعات و مدارک برای داوطلبان جدید تنها در بازه زمانی ثبت‌نام وجود دارد. امکان ویرایش اطلاعات داوطلبانی که در سال ۹۸ ثبت‌نام و کد رهگیری دریافت کرده‌اند وجود ندارد.

در این اطلاعیه اضافه‌شده است: در صورت بروز هرگونه اشکال در روند خرید کارت و ثبت‌نام یا لزوم طرح پرسش، ابتدا به بخش «سوالات متداول» مراجعه کرده و در صورت عدم رفع اشکال یا ابهام، پرسش یا درخواست خود را از طریق بخش «ارسال و پیگیری درخواست‌ها» ارسال نمایید. درخواست طی ۲۴ ساعت پاسخ داده خواهد شد. زمان اخذ کارت ورود به جلسه آزمون ۲۵ تا ۲۹ خرداد است.

[ad_2]

Source link

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *