[ad_1]

آرتروسکوپی است که در اصطلاح پزشکی به صورت یک روش است که ما با استفاده از متخصصان ارتوپدی به بررسی تشخیص و تعمیر مشکلات داخل مفصل شانه. این کلمه از دو واژه یونانی, “arthro” به معنی “مشترک” و “skopein” به معنی “به دنبال”. این اصطلاح به معنی “نگاه به داخل مفصل’.

چگونه می توانم برنامه ریزی برای یک شانه و آرتروسکوپی?

خود را متخصص ارتوپدی ممکن است بخواهید شما را به دیدن پزشک خانوادگی خود را به مطمئن شوید که شما انجام هر گونه نگرانی های بهداشتی که باید خطاب قبل از عمل شما. شما ممکن است نیاز به یک نوار آزمایش خون و یک chest X-ray قبل از عمل جراحی خود را. اگر شما هر گونه خطرات بهداشتی شما باید در این باره با جراح و توصیه او را از هر گونه داروها یا مکمل های که شما در حال گرفتن.

اگر شما نسبتا خوب بهداشت و درمان آرتروسکوپی شانه خود را به احتمال زیاد خواهد شد به صورت سرپایی انجام. مرکز جراحي با شما تماس خواهد قبل از عمل در مورد جزئیات خاص. مطمئن شوید که شما به دنبال دستورالعمل خود را در مورد زمان ورود و هنگامی که برای جلوگیری از خوردن یا نوشیدن قبل از عملیات خود را.

قبل از اینکه خود را شانه و آرتروسکوپی یک عضو از بیهوشی تیم را مورد بحث بیهوشی گزینه های. اکثر شانه و آرتروسکوپی روش انجام شده با استفاده از منطقه ای در بلوک عصب که خود را بی حس بازو و شانه. این بیحس کننده دارو تزریق خواهد شد در پایه گردن خود و یا بالا بر شانه خود را. اعصاب که کنترل احساس خود را شانه و بازو را هدف می شود بنابراین شما احساس می کنید هر چیزی در این عملیات و برای چند ساعت پس از عمل جراحی خود را برای کمک به پس از عمل ناراحتی.

بسیاری از ما متخصصان ارتوپدی ترکیب بلوک عصب با خواب آلودگی یا بیهوشی عمومی به منظور به شما در حالی که دروغ گفتن در جدول عامل. اکثر شانه arthroscopies را در کمتر از یک ساعت; اما طول عمل جراحی خود را بستگی دارد چه دکتر و چه تعمیرات لازم است.

قبل از انجام یک آرتروسکوپی شانه طرح به پوشیدن لباس راحت است که آسان برای قرار دادن در و را. شما همچنین باید ترک تمام ساعتهای, جواهرات و اشیاء با ارزش در محل اقامت خود را. شما همچنین باید به ترتیب به کسی که درایو شما به خانه پس از عمل شما. برنامه ریزی برای کمک برای حداقل دو هفته پس از آرتروسکوپی شانه خود را به عنوان وظایف در خانه ممکن است کمی دشوار است.

چه اتفاقی می افتد در طول یک شانه و آرتروسکوپی?

هنگامی که شما وارد کرده اند و قرار است در فولاد شما قرار داده خواهد شد در ساحل صندلی و موقعیت. این یک نیمه نشسته موقعیت اجازه می دهد تا شما را به اصل خمیده در یک صندلی. جراحی تیم را حذف مو از عمل سایت در صورت لزوم و سپس یک محلول ضد عفونی کننده بر روی شانه خود را به درستی پاک و استریل فولاد سایت. شانه و بازو می شود با پوشش استریل پرده و بازوی شما قرار داده خواهد شد در برگزاری دستگاه به نگه داشتن آن امن و با ثبات است.

این متخصص ارتوپدی را برای اولین بار تزریق مایع به یکی از برش کوچک او باعث می شود بر روی شانه خود را. این باعث می شود آن را آسان تر برای او را به قرار دادن ابزار است که استفاده می شود به تجسم ساختار با arthroscope. تصاویر از این محدوده پیش بینی شده در تلویزیون و مانیتور تا جراح می توانید ببینید داخل شانه خود را به وضوح.

جریان سیال از طریق arthroscope او به آن را در اطراف فضای مشترک از شانه. یک بار مشکل خود را شناخته شده است این متخصص ارتوپدی می توانید با قرار دادن ابزار کوچک از طریق دکمه به اندازه برش به منظور حذف و یا تعمیر. این متخصص و ابزار لازم برای انجام وظایف مانند برش و بخیه عبور گره بستن و یا اصلاح. هنگامی که این روش کامل جراح این برش با بخیه یا Steri-strips و پوشش است که زیادی نرم پانسمان.

آنچه باید انتظار داشت پس از آرتروسکوپی شانه من?

در طول دوره بهبود شما اقامت در یک اتاق ریکاوری برای چند ساعت قبل از مرخص شدن خانه. این متخصص ارتوپدی و تیم خود را نظارت بر وضعیت خود را به مطمئن شوید که شما آماده برای مسافرت. در خانه, شما می توانید انتظار می رود برخی از درد و ناراحتی برای حداقل یک هفته بعد از عمل. یخ توصیه می شود برای کمک به این و ممکن است پزشک به شما تجویز برخی از دارو. شما مجاز به دوش یک بار زخم خود را دیگر تخلیه اما باید به جلوگیری از طولانی مدت خیساندن و یا شستشو از برش. ویژه اندازد صادر خواهد شد به منظور حفاظت از شانه خود را. پزشک به شما توصیه خواهد کرد که چگونه این مورد نیاز خواهد بود.

توانبخشی اجازه خواهد داد که شما را به بازگشت به فعالیت های روزانه خود را. این است که یک برنامه ورزشی برای کمک به شما دست آوردن مجدد دامنه حرکتی و قدرت در شانه خود را. مهم این است که شما را به پیروی از دستورات پزشک و بزرگوار را تلاش در توانبخشی خود را در جهت بهبودی کامل رخ می دهد.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *