[ad_1]

هر سال تقاضا برای جراحی های زیبایی که انجام دور نشانه های پیری در حال افزایش است. افزایش تعداد مردان و زنان به دنبال راه هایی برای کاهش سرعت روند پیری. امروزه درمان فوقانی چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس بسیار شایع در میان زنان حتی زنان جوان در اواسط 20s که استفاده از آن به عنوان اقدام پیشگیرانه است. پرکننده در تقاضا حتی از عروسک خیمه شب بازی خطوط نازولبیال گونه و لبها کمک می کند که در بازگرداندن سایز و حجم.

به تازگی نسبتا جدید در درمان ضربه های غیر جراحی درمان های زیبایی در بازار شناخته شده به عنوان PDO موضوع بالابر درمان است. درمان شامل استفاده از موضوعات زیست تخریب پذیر برای لیفتینگ و سفت و شل و افتادگی پوست. هر چند متعدد زیبایی کلینیک در حال حاضر ارائه PDO موضوع لیفت صورت درمان با نام های مختلف مانند کانتور بالابر شبح بلند و…. وجود دارد اما تنها چند که آموزش دیده و با تجربه در اجرای این روش است.

بسیاری از شما ممکن است حتی نمی دانم در مورد این روش انقلابی که تکامل یافته از یک جای بی اثر موضوع بلند کردن اجسام روش از 90s. در حال حاضر این روش ارائه می دهد نتایج موثر آن در نظر گرفته شده به عنوان یک جایگزین برای جراحی کشیدن روش. در اینجا یک نمای کلی از آنچه در آن است و چگونه کار می کند, مزایای, خطرات و عوارض.

چه PDO موضوع میکند ؟

از آن برجسته است با حداقل تهاجم زیبایی روش لیفتینگ و سفت و شل و افتادگی بافت پوست است. آن را نشات گرفته از ترکیبی از سنتی فلسفه از موضوع آسانسور در طب غربی و درمان موضوع تعبیه مورد استفاده در شرقی, درمان طب سوزنی برای کنترل و بهبود تحریک بافت و همچنین انقباض عضلات.

چه PDO?

PDO است که اساسا کوتاه مخفف نخ بخيه polydioxanone که قابل جذب مصنوعی بخیه به طور گسترده ای مورد استفاده در عمل جراحی برای زخم بسته شدن و دوخت تولید شده از نخ بخيه polydioxanone.

PDO موضوعات از قبل در سوزن خوب که وارد می شوند به زیر جلدی پوست لایه برای ایجاد یک لیفتینگ و سفت کردن اثر. سوزن ها و سپس خارج شده و موضوع باقی می ماند پشت در پوست است. هنگامی که ده ها تن از سوزن قرار داده شده با موضوعات به پوست آن را فعال طبیعی بازسازی پوست و تحریک روند ترمیم زخم همراه با بافت انقباض.

تحولات اخیر در روش

به تازگی دندانه دار با موضوعات معرفی شده در درمان. این یک حرکت از استفاده از monofilaments به استفاده از سیم موضوعات. با توجه به این اختراع جدید بالاتر مزمن واکنش التهابی القا شده است که باعث بالاتر فيبروبلاست نرخ تبدیل در طول روند بهبود زخم.

این نتایج در دادن طولانی مدت نتایج بسیار قابل توجه عوارض پس از درمان تنها.

درمان مناطق

در این صورت می توان آن را به طور موثر مورد استفاده برای بلند کردن ابرو نازولبیال, گونه, چانه دو عروسک خیمه شب بازی خطوط و خط فک.

در بدن این موضوعات می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای سفت کردن و سفت و شل و پوست بازوها و شکم و ران.

PDO موضوع بالابر روش

با استفاده از یک سوپر سوزن خوب PDO موضوع وارد شده است در زیر پوست است. بسته به منطقه درمان این تاپیک قرار داده یا به پوست خود را و یا در لایه چربی زیر جلدی یا داخل عضلانی. بیمار می تواند بلافاصله برداشته و محکم به ظاهر با این حال نتایج حاصل از درمان به تدریج بهبود می بخشد به عنوان PDO موضوعات رسیدن به پوست جذب می شود بیش از یک دوره از 6-8 ماه تحریک neocollagenesis که به نوبه خود باعث تولید کلاژن. به طور کلی بافت و ظاهر پوست را ادامه خواهد داد به منظور بهبود ساخت آن را تنگ ضخیم و محکم است.

نتایج حاصل از درمان گذشته در هر نقطه بین 2-3 سال است.

نامزدهای ایده آل

بهترین کار این است که برای مردم هر دو مردان و زنانی که فقط شروع به تجربه خفیف پوست تضعیف میانی و تحتانی صورت با قابل توجه همزمان با کشیدن پوست و افتادگی پوست گردن.

عوارض جانبی

اگر چه آن را کاملا امن روش و عوارض رخ می دهد در موارد نادر برخی از عوارض جانبی جزئی رخ می دهد از جمله قرمزی و تورم خفیف زخم با سفتی پوست که معمولا فروکش در چند هفته پس از درمان.

آن را بسیار توصیه می شود که یک مجرب و آموزش دیده و با تجربه زیبایی پزشک باید از نزدیک برای PDO موضوع بالابر روش برای به دست آوردن مورد نظر و نتایج مطلوب از درمان است.

[ad_2]

You might also enjoy:

Leave A Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.